קייטרינג לאזכרה ולשבעה

לפי המסורת היהודית ומנהגיה, בארוחה הראשונה שהאבלים אוכלים אסור להם לאכול משלהם, שאין ראוי להם לדאוג לעצמם בזמן אבל, וכיוון שכך גם יש חשש שיהיו אבלים שיצומו וייחלשו. לפיכך מצווה על שכניהם או קרוביהם להכין להם את ארוחתם הראשונה ולהבריאם מעט מאבלם ולהחזירם לחיים. רבים נוהגים להגיש בסעודה זו כיבוד ומאכלים עגולים, כגון: ביצים, עדשים ופיתות, לרמוז לאבלים שגלגל חוזר הוא בעולם, ועכשיו הם למטה באבלם, אולם הגלגל ימשיך לסבוב ויבואו להם ימים טובים.

לעיתים המשימה הכרוכה בהכנת האוכל היא לא פשוטה ולכן הזמנת הקייטרינג תבטיח לאבלים, למשפחתם ולכל הבאים לנחמם מינימום התעסקות עם כל צורך שקשור בהגשת הסעודה.

קייטרינג לימי שבעה:

אנו בעדן עד, מבינים את החשיבות של אוכל מגוון ואיכותי, בעת ישיבת השבעה נמשך הצורך לספק אוכל, לאבלים ולאורחים המגיעים ולכן גם בשבוע זה ניתן לבצע הזמנת קייטרינג, לצפייה בתפריט המגוון והעשיר ניתן לראות כאן

קייטרינג לאזכרה:

אנו מציעים בנוסף תפריט עשיר של כיבוד ואוכל מוכן לאזכרה, המנות המוזמנות מסופקות כשהן ארוזות ומוכנות להגשה ולפריסה.

על מה כדאי לשים דגש בקייטרינג לשבעה 

1.כשרות- על מנת לדאוג שכל הבאים יוכלו לאכול ללא חשש, ניתן לבקש תעודת כשרות ולשאול מיהו הגוף המפקח. בעדן עד האוכל כשר למהדרין והפיקוח עליו נעשה על ידי שלמה מחפוד, בהשגחת יורה דעה.

2. טריות ואיכות- לוודא שמקבלים אוכל טרי וחם שיוכן ממרכיבים איכותיים.

3. חשיבות אספקת הקייטרינג למקום שיכלול משלוח לבית או לסוכת אבלים

אנו ערוכים לספק משלוחים בכל רחבי הארץ .

4. מגוון בחירה, לפי עדה ואורח חיים וטעם אישי. יש חשיבות רבה להזמנת מנות מגוונות שיתאימו לקהל הרחב. או יקלעו לטעם המשפחה. ולכן אנו מציגים לפניכם תפריט עשיר ובחירה רבה בין המנות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, ולהצטרף לשורת הלקוחות המרוצים הנהנים משירות אדיב, וקייטרינג מעולה. לבחור את המנות המועדפות עליכם ולקבל בהתאם לצרכים שלכם את מה שהכי מתאים עבורכם.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד