"עדן עד" – קטלוג מצבות

מאחר ומועד גילוי המצבה הוא 30 ימים לאחר הלוויה. מבחינת לוח זמנים של בני המשפחה וקרובי הנפטר, המשמעות היא שצריך להתחיל לחשוב על עיצוב ובניית המצבה בסמוך לשבעה. את התהליך ניתן להתחיל בצפיית קטלוג מצבות לפניכם.

קטלוג המצבות באתר עדן עד הוא מה שיאפשר לכם להתמודד עם המשימה בצורה רגישה, נוחה ומקצועית יותר. אנו מודעים עד כמה חשוב שהמצבה תתאר את הנפטר באופן ההולם והראוי ביותר, וכאן כל האופציות פרוסות לרשותכם ולבחירתכם.

עיצוב לפי קטלוג מצבות

היתרון של קטלוג מצבות הוא שניתן לשאוב מתוכו השראה לגבי האופן שבו כדאי להתחיל את תהליך העיצוב. כאשר נגשים קטלוג כזה, ניתן להבחין בהבדלים שבבניית מצבות שדה רגילות, מצבות שדה עם כרית, מצבות שדה עם ראש.

 

כמו כן ישנה חלוקה לקטגוריות:

 

מצבת יחיד

מצבות זוגיות

מצבות מיוחדות

 

היתרונות של מצבה מאבן טבעית

ניתן להשתמש בבסיס של מצבה באבן טבעית. בזכות השימוש באבן טבעית וחזקה, ניתן להבטיח את עמידות המצבה לאורך שנים רבות. מלבד העמידות של המצבה גם אחרי חשיפה ממושכת וישירה לפגעי השמש, הגשם ומזג האוויר, כמו כן את האבן הטבעית קל מאוד לתחזק ולנקות.

שלבים מומלצים לעיצוב מצבות

מלבד בחירת אבן טבעית עבור עיצוב כל סוגי המצבות, כדאי לקחת בחשבון את שאר השלבים שעל הפרק. השלב הבא הוא לבדוק ולהגדיר את בית העלמין שבו רוצים לשלב את המצבה והקבר – מאחר שלכל בית עלמין עשויות להיות מגבלות לגבי איזה מצבה מותר להכניס אליו. ברוב המקרים, המגבלות הן לגבי הצורה והגודל של המצבה. והידיעה מראש בנוגע לבית עלמין הנבחר, יכוון את  על הבחירה לכל המעורבים בנושא.

סוג השיש, סוג הכיתוב והתוספות

יתרון נוסף של סקירת קטלוג מצבות הוא שניתן לקבל השראה לגבי שאר האלמנטים שמשפיעים על התוצאה הסופית. דרך הקטלוג ניתן לראות מראש את ההבדלים בין סוגים שונים של שיש ולבחור אותם על פי שיקולי דקורציה או עיצוב. בתוך כך, ניתן להתרשם  דרך הדגמים המופיעים בקטלוג מצבות ולהתנסות בתוכנת  העריכה הפשוטה על מנת לבצע הדמיה של הכתב והשיש ולראות איך זה יראה במציאות טרם ההזמנה. לאחר מכן ניתן להוסיף: נר נשמה, כד לפרחים וכן הלאה.

קטלוג לבחירת מצבות מעוצבות

בקטלוג המצבות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מצבות מיוחדות, אם הגעתם אל תהליך העיצוב עם רעיון כללי תוכלו באמצעותו להתכנס למה שהכי תואם את העיצוב עליו חשבתם ולהוציא את זה לפועל בעזרתנו.

מצבות מעצבים עם מי שמתמחה בכך

עדן עד מאפשרת לך לעצב ישירות דרך אתר האינטרנט את כל סוגי המצבות, בדרך קלה נוחה ונגישה.

באתר שלנו ניתן לבחור בקלות את כל הדרוש למצבה, לרבות מה יהיה כתוב עליה במגוון רחב של גופנים(פונטים) תבניות מוכנות עומדות לרשותכם בלחיצת כפתור, ושפות לדוגמא: השפה הרוסיתאנגליתספרדית כמו כן מאיזה סוג של אבן ושיש היא תהיה מיוצרת.

מומלץ לצפות בסרטון ההדרכה המדריך כיצד ניתן להשתמש בתבנית ולערוך לפי השפה המתאימה עבורכם

הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד