אחד הרגעים הקשים שבני משפחה צריכים לעבור הוא הרגע שבו אדם קרוב לליבם נפטר בביתו. מדובר על רגע קשה בו יש להתמודד עם פרוצדורות רבות, לעיתים לא מובנות, בד בבד עם התחושות הקשות כשהנפטר נמצא עוד איתנו.

ברגעים אלו, יש לבצע כמה פרוצדורות חשובות ובאופן מהיר ולעיתים, מוטב להשאיר את הטיפול או את חלקו לאנשי מקצוע המתמחים בתחום כדי להתפנות לאבל.

מה חשוב לדעת?

בין אם אדם נפטר בבית ובין אם הוא נפטר בבית חולים או במוסד, יש להעבירו לבית העלמין לקראת מסע הלוויה. העברה זו מתבצעת על ידי אמבולנס המתמחה בתחום זה וזאת לאחר בחירת מקום הקבורה ותיאום מול בית העלמין את השעה בה תיערך הלוויה.

במקביל לכך, כאשר אדם נפטר – יש להוציא לו תעודת פטירה, ליצור קשר עם חברה קדישא בנוגע להוצאות הקבורה, מיקום הקבורה והלוויה עצמה וכמו כן ישנו הצורך הפרוצדורלי להוציא רישיון קבורה.

במיוחד ברגעים ובשעות הראשונות שלאחר הפטירה, קשה להתמודד עם ניירת וטלפונים רבים כל כך ועוד תוך כדי האבל. כאן אנו בעדן עד נכנסים לתמונה, כדי לסייע למשפחה להתמודד עם אבלם בלי טרטורים מיותרים.

הזמנת אמבולנס להעברת הנפטר

כאשר ישנה פטירה בבית יש לבצע את העברת הנפטר באמבולנס ייעודי. בד בבד יש לבצע פרוצדורות רבות, חלקן מעיקות במיוחד ברגעים אלו, אז אנו מציעים לך פתרון בדמות אנשי מקצוע שיסייעו לך בשעה קשה זו. אנו מציעים שירות של הזמנת אמבולנס לבית הנפטר והעברתו בצורה מכובדת לבית העלמין.

כמו כן, אנו מציעים שירותים רבים נוספים כדי להקל עליך ברגעיך הקשים כדון סידור הניירת בפטירה, הוצאת רישיון קבורה, הזמנת מודעות אבל והתמודדות מול חברה קדישא בכל הנוגע ללוויה.

באמצעות האתר שלנו, ביכולתך להזמין אמבולנס להעברת נפטר מהבית – בכל שעה.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד