בחירת מקום קבורה

בחירת מקום הקבורה של יקירכם הינו אחד הדברים החשובים שעליכם לעשות בשעה קשה זו. יתכן אף שיקירכם הביע את רצונו להיקבר במקום מסוים ותרצו לכבד זאת.

קחו בחשבון השיקולים של:

  1. התחשבות ברצונו של הנפטר.
  2. מקום הקבורה הולם את אורח חייו, מקום מגוריו או מקום בעל משמעות אישית עבור יקירכם.
  3. מיקום נוח עבור משפחתו לשם עליה לקברו לשנים הבאות.

מימון מקום קבורה

במידה והנפטר יקבר בתחום הרשות המקומית בה היה רשום במרשם האוכלוסין או במידה ושינה את כתובתו למוסד רפואי (ב 7 השנים האחרונות) – בכתובתו שלפני שינוי זה או בעיר בה ממוקם המוסד הרפאי, אזי יוקצה לנפטר מקום קבורה ללא תשלום וזאת על פי סדרי הקבורה במקום.

המוסד לביטוח לאומי יעביר, במקרה זה, לחברה קדישא או לגוף אחר שהוסמך כדין, תשלום מלא עבור דמי הקבורה.

במידה ותבקשו מקום קבורה שונה ממה שהוצע ע"י חברת הקבורה או שמבוקשת קבורה בתחום רשות מקומית השונה מכתובת מגורי הנפטר, אזי יהיה הדבר כרוך בתשלום עבור חברה קדישא או חברת קבורה אחרת.

לרשימת בתי העלמין בכל הארץ הכנסו מכאן.

קיימים גם בתי עלמין סגורים אשר בהגדרתם הינם בתי עלמין שיתרת מקומות הקבורה הפנויים בהם נמוכה מ-1% ממספר מקומות הקבורה הקיימים בהם, ולא ניתן להוסיף בהם עוד שטחי קבורה. לרשימת בתי עלמין סגורים הכנסו מכאן.

עלות הקבורה

לצורך חישוב עלות הקבורה בבית עלמין השונה ממה שמוצע ע"י חברה קדישא או השונה ממקום מגורי הנפטר או בבית עלמין סגור ניתן להשתמש במחשבון או לברר זאת בחברה קדישא אשר בתחומה מעונינים לבצע הקבורה.

יש לזכור כי לפני הלוויה עצמה, ועל מנת לקבור הנפטר עליכם להוציא רשיון קבורה.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד