"עדן עד" – עיצוב והקמת מצבות בהתאמה אישית

באתר עדן עד ניתן לעצב ולהזמין מצבות מכל הסוגים והגדלים. אנשי מקצוע מיומנים מבצעים עיטורים מכל סוג ומכינים את המצבה במהירות  ובמקצועיות כדי להבטיח את הנצחת יקירכם  על פי דרישתך.

עיצוב מצבות באתר

ניתן להזמין ולבקש את העיצוב הנבחר דרך האתר שלנו ואנו נבצע את המצבה כרצונכם. בכניסה באתר תוכלו לבחור את הכיתוב, סוג השייש, אבן, ועוד. לאחר בחירת בית העלמין יש לבחור את סוג המצבה – מצבת שדה פשוטה, מצבת שדה עם כרית, מצבת שדה עם ראש, מצבה מעוצבת (עיצוב מיוחד או אבנים פראיות וכו') מצבת סנהדרין (טמונה בקיר).

מצבה להנצחת יקיריכם

המצבה הנה המזכרת האחרונה מן האדם היקר לנו – שנפרד מן העולם הזה – והמקום בו מנציחים את חייו של הנפטר. בנקודת זמן זו, חשוב מאוד להשקיע מחשבה רבה על עיצוב המצבה, על מה שיהיה כתוב עליה והחומר ממנו תהיה עשויה המצבה, שכן אלו ילוו את הנפטר לנצח.

 

הכנת מצבות – כל מה שחשוב לדעת

כ-30 יום לאחר הלוויה נהוג לגלות את המצבה, כאשר תזמון זה לא מותיר זמן רב לבחירת המצבה ולכן מומלץ כבר בסיום השבעה להחליט בנושא בחירת המצבה ולבצע את ההזמנה.

ניתן לבחור ולעצב המצבה ישירות כאן

 

צעד ראשון וחשוב יהיה לברר האם ישנה הגבלה בבית העלמין בכל הנוגע לגודל המצבה, האבן ממנה היא עשויה או גודלה. ישנם בתי עלמין בהם יש הגבלות שונות וחשוב לדעת זאת מראש כדי למנוע עוגמת נפש. בעיצוב ובהזמנה באתר זה ניתן לציין את בית העלמין וכך באופן מובנה, העיצוב והגודל יקבעו בהתאם לבית העלמין בו תותקן המצבה.

לאחר בירור זה יש לבחור את סוג האבן ואת צבע האבן וכן את שילוב הסוגים והצבעים השונים ביניהם. דוגמאות רבות ניתן לראות בעמוד הדוגמאות למצבה. קיים מספר לכל דוגמא, אותו ניתן להקליד ישירות לעמוד העיצוב לצורך הזמנת המצבה. ניתן לבחור ישירות מכאן

השלב האחרון בבחירת המצבה יהיה הכיתוב שיופיע על המצבה עצמה. ישנן סוגי מצבות בהן ניתן לכתוב על גבי הלוח הראשי וגם על כרית האבן המונחת עליו או על האבן הנבחרת המונחת בראשה, הנקראת לוח ראש. הכיתוב מורכב בדרך כלל מכ- 70 אותיות. סוגי הכיתוב שונים: כיתוב חרוט באבן וצבוע, כיתוב חרוט באבן ומלא באותיות עופרת, כיתוב מובלט עם אותיות מתכת ועוד. בנוסף ניתן לעצב המצבה בסמלים שונים כגון מגן דוד או ציורים שונים כמו פרחים או צורות גאומטריות. ניתן גם לצייר ממש ככל שחפצים ואף לחרוט את דמותו של הנפטר באבן עצמה על פי תמונתו.

הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד