"עדן עד" מומחים ומובילים בהקמה ועיצוב מצבה מאבן אחת

נציגי עדן עד יכולים לסייע לך בתהליך הרגיש של עיצוב ובחירת מצבה מאבן אחת. בגלל שיש לנו ניסיון רב עם הקמה ועיצוב כל סוגי המצבות, אנו מבינים מה חשוב לך ונשמח לעמוד לרשותך ולרשות המשפחה המורחבת. למעשה, כבר עכשיו באפשרותך להתחיל את תהליך העיצוב של המצבה דרך האתר – או כמובן ליצור עמנו קשר טלפוני על מנת לקבל הכוונה נוספת בהתאמה אישית.

רוצה לעצב מצבה מאבן אחת ולא ברור לך מאיפה להתחיל? לחיצה אחת כאן והמומחים של עדן עד יעזרו לך.

מהי מצבה מאבן אחת?

מצבות ואנדרטאות מיועדות על מנת להנציח את זכר הנפטר. בשביל להנציח את זכר יקירינו, אנו יכולים לעצב סוגים שונים של מצבות ואף להתאים אותן למיקום הגיאוגרפי של בית העלמין, למסגרת התקציב, לטעם האישי של בני המשפחה וכמובן לרצונותיו של הנפטר. עם זאת, מצבה בוחרים תוך הפעלת מערכת שיקולים רחבה שכוללת בתוכה גם התייחסות לסוג חומרי הגלם שבהם משתמשים.

מצבה מאבן אחת מתאפיינת בכך שהיא מבוססת על משטח אחד ואחיד. בגלל שזו מצבה שאותה מעצבים על גבי משטח ללא תוספות וללא משענת, יש לה צורה ייחודית שנחשבת בעיני רבים לקלאסית. כמו כן, זו מצבה שאותה מעמידים בצורה מאונכת ומקביל לקרקע. עם זאת, ניתן לעצב גם מצבה עומדת ברמה גבוהה וכך למעשה להפוך אותה לסוג של אנדרטה – אבל עדיין מאבן אחת בלבד.

באילו אבנים משתמשים כדי להקים מצבה מאבן אחת?

כיום ניתן להשתמש בסוגים הבאים של אבנים, גם על מנת לעצב מצבה מאבן אחת.

  • אבן חברון
  • אבן גרניט
  • אבן גלילית
  • אבן מרמה
  • אבן סלייב (אבן שלהבת)
  • שיש טורקי

כל עוד בוחרים את האבן המתאימה ומוודאים מראש את העמידות שלה, לא אמורה להיות בעיה לשלב אותה בתוך תהליך העיצוב המותאם לכל משפחה בנפרד. במילים אחרות, התכונות העמידות והחזקות של אבנים טבעיות נשמרות בכל מצבה – אבל המאפיינים והתכונות של מצבה מאבן אחת חוזרים על עצמם בגלל הצורה והגודל.

החשיבות של חומרי גלם בהקמת מצבות

חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר סוגים שונים של מצבות ואנדרטאות הם מאוד חשובים, מכמה סיבות. קודם כל, חומרי הגלם יקבעו את עמידות המצבה ואת היכולת שלה לספוג את פגעי מזג האוויר בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב. שנית, חומרי הגלם חשובים כי הם משפיעים על המחיר. לכן כדאי לבדוק לא רק איך המצבה נראית, אלא גם מכמה אבנים היא בנויה ובאיזה סוג בדיוק של אבנים מדובר.

שינויים סביב המצבה

המקום שבו הכי נוח לבצע סוגים שונים של שינויים, על מנת להתאים את המצבה להעדפות הנפטר או בני המשפחה שלו, היא מסביב לקבר. כאן ניתן למשל לגוון בין מצבה מאבן טבעית ועל בסיס משטח אחד בלבד, לבין מצבה עם גינת צמחים ומסגרת. גם גינת הצמחים וגם המסגרת לא מנטרלים את היתרונות של השימוש במשטח אחיד, קלאסי, סולידי ובעיקר הולם וראוי.

הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד