עולמנו מתקדם כל הזמן אך ישנם דברים שלעולם לא ישתנו, אחד מהם הוא עיצוב והדבקת מודעות אבל. כל מודעות האבל נראות בדיוק אותו הדבר, כאשר גם הניסוח דומה במרביתם.

היתרון המתבקש מכך הוא שניתן להכין את המודעות במהירות האפשרית – ולמעשה היום מקובל לבצע הזמנה באינטרנט תוך מילוי הפרטים הנדרשים הכוללים: שם מלא של הנפטר (אם יש שם חיבה מוכר יש להוסיפו), קרבה משפחתית של האבלים, מקום הלוויה ומועדה, כתובת שבה יושבים שבעה וניסוח אישי של הצער כגון: 'נפלה עטרת ראשנו', 'ברוך דיין האמת' ועוד.

מתי מפרסמים מודעות אבל?

את מודעות האבל יש להדפיס ולפרסם בפטירתו של אדם על מנת להודיע ברבים את מועד ומקום הלוויתו, את דרכי ההגעה לבית העלמין ואת מקום ומועד ישיבת השבעה של משפחתו.

מודעת אבל מתפרסמת גם במועד השלושים (יום) לפטירתו של אדם, היום בו עולים לקברו לגילוי המצבה. במודעה זו יופיעו לצד שם ופרטי הנפטר, מקום בית העלמין ומועד גילוי המצבה. לעיתים מפרסמים מודעת אבל גם ביום השנה לפטירתו על מנת להודיע בציבור על מועד ומקום העלייה לקברו.

היכן מפרסמים מודעות אבל?

את מודעות האבל מפרסמים בכמה מקומות: סמוך לבית הנפטר, באזור מגורי הנפטר, במקום בו נהג הנפטר לבלות או לשהות (כגון מקום העבודה, מועדון, בית ספר, בית כנסת וכדומה).

הנוסח המקובל של מודעות אבל

קיים פורמט מקובל בו מכינים את מודעות האבל.

במודעה יופיעו שמו ושם משפחתו של הנפטר ולעיתים גם כינויו. מה קרבתם של בני משפחתו האבלים. מקום הלוויה (אפשר להוסיף את דרכי ההגעה למקום). מועד מדויק של הלוויה. מקום ישיבת השבעה. ניתן להוסיף בראש המודעה משפטי הקדמה המבטאים את תחושת האבלים כגון "בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של", אנו מודיעים בצער וביגון על פטירתו בטרם עת של". בסוף המודעה ניתן להוסיף " המשפחה האבלה". ניתן לראות דוגמא לנוסח המקובל בתחתית העמוד.

הדפסת מודעות אבל במהירות

אם חס וחלילה יש לך צורך בהדפסת מודעות אבל, כדאי לדעת שאין שום סיבה להתרוצץ, או אפילו לעשות טלפונים לבתי עסק כדי לקבל מענה.

בעדן עד ביכולתך למלא את הפרטים בעיצוב מוכן מראש באתר, כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים המלאים. בית הדפוס יבצע את ההדפסה במהירות ושליחים מיוחדים יצאו להדביק את מודעות האבל סביב הבית, בבית הכנסת, בבית האבות, בסביבת העבודה ובמיקומים הרלוונטיים.

מחיר מודעת אבל

מחיר מודעת אבל תלוי בכמות המודעות המבוקשת, במקום הספקת המודעות, באם יש צורך בתליית המודעות ובכמה כתובות, במועד ובדחיפות ההדפסה והתליה. המחיר דיי דומה ברוב בתי הדפוס. על מנת לקבל את העלות המדויקת של המודעות יש למלא הפורמט המוכן

מודעות אבל

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד