אחת השאלות שעולות מיד לאחר הפטירה היא איזה אופי יהיה ללוויה. במקרים רבים אנשים רוצים לשאת דברים ולתת לבני משפחה אחרים לשאת את דברי ההספד והפרידה שלהם לקרוב המשפחה האהוב שהלך לעולמו. אז כיצד עושים זאת באופן מסודר? וכיצד מחליטים לנהל את טקס הלוויה ואת ההספדים?

הכנות לפני טקס הלוויה

לפני שמגיעים אל נושא ניהול טקסים והספדים יש לבצע כמה פעולות חשובות. הפעולה הראשונה הנה בחירה במקום הקבורה, יש להביא בחשבון מחיר, קבורה ליד קרובי משפחה אחרים, העברת הנפטר לבית העלמין וכמובן מועד הלוויה.

לאחר שהוחלטו כל הנושאים הללו – יש לפנות לחברה קדישא במקום הקבורה ולבצע את הפרוצדורות הכרוכות בתכנון הלוויה.

איך מודיעים למשפחה המורחבת והחברים?

לאחר הפטירה יש לחשוב על כמה דברים באופן מידי: יש לתלות מודעות אבל ולמסור לבני המשפחה ולקרובים את ההודעה על הפטירה. את המודעות יש לתלות במהרה ולשם כך ישנם שירותים מקצועיים העוסקים בתחום.

את ההודעות לקרובים ולבני המשפחה ניתן לבצע בכמה דרכים. הדרך המומלצת היא למנות כמה קרובים שיבצעו שיחות טלפון לפי רשימות מוגדרות, וגם ישלחו הודעות. במקביל, ניתן לפרסם את דבר הפטירה בפייסבוק ובקבוצות וואטסאפ כדי להגיע לכמה שיותר מכרים וחברים בו זמנית. ומובן שכדאי לשלב בן כל הדרכים הללו.

ניהול טקס הלוויה

לעיתים ישנו חבר משפחה או אחד מבני המשפחה שמתאים ומסוגל לבצע את ניהול הטקס, לעיתים המשפחה בוחרת ברב שמצוי בקשר עם המשפחה לתפקיד. במרבית המקרים המשפחה צריכה למצוא אדם שינהל את טקס הפרידה.

אנו כאן עבורך

זוהי שעה קשה עבורך, ואנחנו כאן כדי לקהל עליך – ולו במעט. בחברת עדן עד ביכולתך לתאם שירותי ניהול טקסים והספדים ושירותים נוספים, הכוללים הזמנת אמבולנס להסעת הנפטר לבית העלמין, שירותי מודעות אבל, הקמת מצבה ועוד.

ניתן ליצור עמנו קשר בכל שעה – ואנו נעמוד לרשותך.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד