"עדן עד" – הקמת מצבה בהתאמה אישית

המצבה הנה המזכרת האחרונה מן האדם היקר לנו – שנפרד מן העולם הזה – והמקום בו מנציחים את חייו של הנפטר. בנקודת זמן זו, חשוב מאוד להשקיע מחשבה רבה על עיצוב המצבה, על מה שיהיה כתוב עליה והחומר ממנו תהיה עשויה המצבה, שכן אלו ילוו את הנפטר לנצח.

באתר עדן עד ניתן להזמין מצבות מכל הסוגים והגדלים. אנשי מקצוע מיומנים מבצעים עיטורים מכל סוג ומכינים את המצבה במהרה ובמקצועיות כדי להבטיח את הנצחת יקירך על פי דרישתך.

הכנת המצבה – כל מה שחשוב ברגעים הראשונים

כ-30 יום לאחר הלוויה נהוג לגלות את המצבה, כאשר תזמון זה לא מותיר זמן רב לבחירת המצבה ולכן מומלץ כבר בסיום השבעה להחליט בנושא בחירת המצבה ולבצע את ההזמנה. ניתן לבחור ולעצב המצבה ישירות כאן.

צעד ראשון וחשוב יהיה לברר האם ישנה הגבלה בבית העלמין בכל הנוגע לגודל המצבה, האבן ממנה היא עשויה או גודלה. ישנם בתי עלמין בהם יש הגבלות שונות וחשוב לדעת זאת מראש כדי למנוע עוגמת נפש. בעיצוב ובהזמנה באתר זה ניתן לציין את בית העלמין וכך באופן מובנה, העיצוב והגודל יקבעו בהתאם לבית העלמין בו תותקן המצבה.

 

עיצוב מצבה

לאחר בירור זה יש לבחור את סוג האבן ואת צבע האבן וכן את שילוב הסוגים והצבעים השונים ביניהם. דוגמאות רבות ניתן לראות בעמוד הדוגמאות למצבה. קיים מספר לכל דוגמא, אותו ניתן להקליד ישירות לעמוד העיצוב לצורך הזמנת המצבה. ניתן לבחור ישירות מכאן

השלב האחרון בבחירת המצבה יהיה הכיתוב שיופיע על המצבה עצמה. ישנן סוגי מצבות בהן ניתן לכתוב על גבי הלוח הראשי וגם על כרית האבן המונחת עליו או על האבן הנבחרת המונחת בראשה, הנקראת לוח ראש. הכיתוב מורכב בדרך כלל מכ- 70 אותיות. סוגי הכיתוב שונים: כיתוב חרוט באבן וצבוע, כיתוב חרוט באבן ומלא באותיות עופרת, כיתוב מובלט עם אותיות מתכת ועוד. בנוסף ניתן לעצב המצבה בסמלים שונים כגון מגן דוד או ציורים שונים כמו פרחים או צורות גאומטריות. ניתן גם לצייר ממש ככל שחפצים ואף לחרוט את דמותו של הנפטר באבן עצמה על פי תמונתו.

עיצוב מצבה באתר

המייחד אתר זה היא העובדה שניתן לעצב בה אונליין את המצבה כרצון המזמין. בכניסה לדף עיצוב המצבה ניתן יהיה לבחור את כל הדרוש למצבה. לאחר בחירת בית העלמין יש לבחור את סוג המצבה – מצבת שדה פשוטה, מצבת שדה עם כרית, מצבת שדה עם ראש, מצבה מעוצבת (עיצוב מיוחד או אבנים פראיות וכו') מצבת סנהדרין (טמונה בקיר).  מכאן ניתן לבחור את סוג האבן ולראות מיד בהדמיה תלת מימדית את המראה הכללי של המצבה. כאן מגיע שלב העיצוב של הטקסט. בבחירתו ניתן להחליט מה לכתוב על המצבה, היכן למקם הטקסטים השונים. האפשרויות נטענות כטקסט קבוע למצבה אותו ניתן לשנות ולעצב בהתאם לצורך ולרצון. על המסך רואים באופן מיידי כיצד יהיה מעוצב על הכתוב או החרוט על המצבה. באישור המסכים השונים ניתן לקבל את עלות המצבה ואף להזמין המצבה ישירות מהאתר. לעיצוב מצבה

 

הזמנת מצבה

אם ברצונך להזמין מצבה מאת המומחים בתחום – אנו כאן עבורך. כל שעליך לעשות הוא להיכנס מכאן ישירות לדף עיצוב המצבה

הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד