כאשר קרוב משפחה נפטר, זהו רגע קשה עבור המשפחה וזהו גם רגע בו יש לקבל כמה החלטות חשובות. מדובר על מצב דחק עבור המשפחה, בין אם הקרוב לה נפטר במוסד, בבית החולים או בבית וכדי לשמור על כבודו של הנפטר עד למסע הלוויה יש להחליט במהרה על כמה נושאים.

החלטות חשובות לאחר הפטירה

מיד לאחר הפטירה ואף על פי שמדובר בשעה קשה עבור המשפחה, יש לבצע כמה החלטות חשובות בנוגע לנפטר. ראשית כל יש להחליט היכן תתבצע הקבורה – והחלטה זו צריכה להתבצע מתוך מגוון שיקולים כספיים וגיאוגרפיים וכמובן שיש להביא בחשבון גם את רצונו של הנפטר בנושא, אם הביע את רצונו טרם פטירתו.

ברגעים אלו, בין היתר עולה הצורך לבצע מספר פעולות ראשוניות: להודיע לבני משפחה, לתלות מודעות אבל, לפנות לחברה קדישא ולוודא כי כל הטפסים הנדרשים לקבורה מוכנים.

העברת הנפטר באמבולנס לבית העלמין

גם כאשר מדובר על פטירה בבית וגם כאשר מדובר על פטירה בבית חולים או מוסד אחר, יש לבצע העברה של הנפטר בכבוד אל בית העלמין. ניתן לבצע זאת על ידי שירותי אמבולנס ייחודיים שזוהי מטרתם.

מהיכן מזמינים אמבולנס להעברת הנפטר?

רגע הפטירה של אדם קרוב הוא רגע קשה במיוחד, אדם שנמצא ביגונו לא צריך להתמודד עם שאלות רבות, עם פרוצדורות, כספים ומילוי טפסים. בדיוק לשם כך אנחנו כאן, חברת עדן עד הנה חברה המספקת שירותים מידיים לאנשים שקרוביהם נפטרו וחוסכת מהם את ההתעסקות בפרוצדורות השונות עד למסע הלוויה.

בעדן עד ביכולתך לתאם שירות של העברת הנפטר באמבולנס תוך שמירה על כבודו ולכל מקום בארץ, סידור הניירת והוצאת רישיון הקבורה במשרד הבריאות, הפקה, הדפסה והדבקת מודעות אבל על פי הדרישה, תיאום הלוויה מול חברה קדישא וניהול טקס הלוויה וההספדים.

אנו כאן בשבילך לכל אורך הדרך, בכל רגע. ניתן להזמין אמבולנס באתר או לצלצל אלינו למוקד שפתוח בכל שעות היממה.

העברת הנפטר

בין אם יקירכם נפטר בבית ובין אם בבית חולים או במוסד אחר עלינו לדאוג כעת להעברתו באמבולנס יעודי ממקום פטירתו ועד למקום קבורתו, עליו כבר החלטתם. אם טרם החלטתם על מקום הקבורה, תוכלו לעשות זאת מכאן.

עלות ההעברה תלויה במרחק הנסיעה ומחושבת באופן מיידי כאן באתר.

באתר הביטוח הלאומי יש מחשבון לחישוב מרחקים 

ניתן להכניס המרחק המתקבל לתוך הנוסחה בדף חישוב העלות. הנוסחה תהיה (X=המרחק ולא יכול להיות פחות מ 10) :

מחיר  = (X-10)*11.53+379

יש לציין את מועד העברת הנפטר ואת המועד המבוקש עבור הלוויה.

בית העלמין גובה תשלום עבור שמירת הנפטר במקרה בו מבוקשת דחיית מועד הלוויה ליותר מיום אחד.

להזמנת אמבולנס יעודי לחץ כאן

ניתן להשתמש גם בשירותי חברה קדישא לצורך ההעברה.

לנוחיותכם ולידיעתכם – מאתר הביטוח הלאומי, אלו הם התעריפים אשר חברה קדישא רשאית לגבות:

  • ממקום הפטירה שנמצא בתחום הרשות המקומית, שבה פועלת חברת קדישא אחת, למקום הקבורה שנמצא בתחום הרשות המקומית, שבה פועלת חברת קדישא אחרת (למעט העברת נפטרים לבית עלמין אזרחי).

התעריף הוא 379 ש"ח עבור 10 הקילומטרים הראשונים מתחום השיפוט של הרשות המקומית האחת, ועוד 11.53 ש"ח עבור כל קילומטר נוסף עד למקום הקבורה.

  • משדה התעופה – התשלום כולל אגרה למכס וטיפול בהוצאת רישיון קבורה.
  • במסלול מיוחד – לשם הספד או מתן כבוד אחרון, על-פי בקשה של המשפחה.
    התעריף לסטיות מהמסלול הוא:
    – כשהצוות המלווה קטן ממניין  – 944 ש"ח בשעה הראשונה, ולכל חצי שעה נוספת – 472 ש"ח .
    – כשהצוות המלווה מונה מניין – 1,888 ש"ח בשעה הראשונה, ולכל חצי שעה נוספת – 944 ש"ח .
אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד