הנצחה

האנשים הקרובים והמשמעותיים לנו ביותר משאירים אחריהם חותם שממשיך איתנו לנצח. לכן, לכתם מהעולם עשויה להיות אירוע מטלטל. ככל שהשפעתו של האדם עלינו משמעותית יותר, כך הפרידה עשויה להיות קשה ובלתי נתפסת. כדי ליצור לאדם מקום בליבנו לעד ולהבטיח לו זיכרון עולמי, רבים בוחרים לנקוט צעדים שונים שמטרתם להנציח את זכרו ולהתמודד עם האובדן בצורה בונה ובריאה יותר.

 

הוצאת ספר זיכרון

דרך יעילה במיוחד להנציח את זיכרון יקיריך הוא על ידי הכנת ספר זיכרון שניתן יהיה להוציא במהלך השבעה ולחזור אליו שוב ושוב באזכרות ובכל רגע שבו עולים שוב הזיכרונות ולחזור לימים אחרים, כשיקירנו עוד היה עמנו. בספר נוכל לשלב תמונות מאירועים משמעותיים עם כל המשפחה, לכתוב זיכרונות וסיפורים ולהוציא לאור ספר שמוקדש כל כולו לאנשים היקרים לנו מכל.

עדן עד תסייע לך בעיצוב ותכנון הספר, תדפיס ותכרוך אותו עבורך. כך, גם בביתך, יהיה בידיך אמצעי נוסף להתייחד עם זיכרון המנוח ולחזור שוב ושוב אל הרגעים החשובים ביותר שזכיתם לחלוק יחד.

בימים שבהם יושבים שבעה מביטים בכל התמונות שמציפות זיכרונות רבים ופעמים רבות מתעורר רצון להפוך את הזיכרון לדבר מה מסודר.

כתיבת ספר זיכרון הוא מסע מיוחד, אינטימי ואישי עבור בני המשפחה המעוניינים להנציח את האהוב להם שנפטר. הספר, ילווה לאחר מכן דורות שלמים של המשפחה ויספר את הסיפור של שורשי המשפחה.

 

לכל אחד – הדרך שלו

אין דרך אחת לכתוב ספר זיכרון והנפלא בכתיבה הוא החופש המוחלט לכתוב ספר על רצון המשפחה. זה יכול להיות ספר של תמונות והסברים של תחנות בחיים,
אלו יכולות להיות תמונות עם מלל או שירים אהובים וזה יכול להיות ספר שכתוב ובו שזורות מידי פעם תמונות.

עבודה על ספר זיכרון הנה עבודה בסבלנות רבה, בקצב של המשפחה, בהקשבה רבה ובאיסוף מידע ועיבודו.

 

ספר זיכרון בהתאמה אישית

הספרים מעוצבים על פי רצון המשפחה, ניתן להוסיף להם מכתבים מצולמים, תמונות של פריטים חשובים שיש להנציח ולבחור כריכה רכה או קשה. אם חיפשת את הדרך הנכונה להנציח בן משפחה אהוב באופן שילווה אותך לאורך השנים – אנו מעמידים בפניך את האפשרות האידאלית לעשות כן באמצעות ספר זיכרון אישי.

 

הנצחה באמצעות מצבה

המצבה היא אבן זיכרון המונחת על קבר הנפטר ומשמרת את זיכרונו. לאורך השנים, נוכל לחזור שוב ושוב אל המצבה ולהתחבר לזכר אהובינו הנושא את שמו.
כיום האפשרויות לעיצוב המצווה מגוונות מאי פעם ומאפשרות לתכנן מצבה שתגלם את כל מה שהנפטר היווה עבורנו בצורה המדויקת ביותר.
נוכל לבחור בין מצבות מאבן טבעית, שיש מעובד או עם זכוכית, להוסיף כל סוג של כיתוב ולעצב את המצבה בכל סוג של צורה או גימור. לעיצוב מצבה לחץ כאן 

בעדן עד ביכולתך לעצב מצבה בקלות אונליין דרך האתר – ולהזמין אותה בתהליך מהיר בלי לעזוב את הבית,כדי שיהיה באפשרותך להתמודד ביתר נוחות עם כל מה שתדרוש תקופת האבל – בהקדם האפשרי ועם כמה שפחות טרטור.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד