"עדן עד" – דוגמאות למצבה להנצחת יקיריכם

עומד לפניכם דוגמאות של מצבות שעוצבו והוקמו ע"י חברת "עדן עד" – שירותים למשפחת הנפטר מקצה לקצה.

בזכות ניסיון של שנים רבות, אנו מתמחים למקד אתכם באלמנטים הרלוונטיים עבור עיצוב מצבות ונביא לידיעתכם מראש לגבי שיקולים שעליכם לשים לב אליהם. כפועל יוצא מכך, תוכלו לעצב את המצבה דרכנו אונליין או לאחר שיחת היכרות בטלפון.

החשיבות בהשראה מתוך דוגמאות של מצבות

דוגמאות של מצבות עוזרות לראות מה מאפיין את המצבות הנפוצות לעומת המצבות המיוחדות. כאשר מבינים מה מאפיין כל סוג של מצבה, ניתן להתמקד בקטגוריה הרלוונטית, ולדלג על אחרות.

חשוב לזכור יש 30 ימים ממועד הלוויה ועד המועד של טקס גילוי המצבה. בתקופה הקצרה הזו, כל בני המשפחה וקרובי הנפטר נדרשים לקבל החלטה בשאלה איך המצבה תיראה ומה יהיה כתוב עליה. בין היתר, הפתרון הוא להסתכל על דוגמאות של מצבות ומכאן לערוך השוואה לעשות את זה בצורה מסודרת יותר.

מרכיבים שמשפיעים על עיצוב המצבה

הדוגמאות הקיימות מאפשרות גם לראות מה משפיע על עיצוב המצבה ועל מחירה.

ההבדלים נובעים מהעיטורים השונים, סוגי האבנים, גודל, צבע שיש, במידה ורוצים להדפיס תמונה, או לעצב זיכרון באמצעות אלמנט כמו ספר או כלי נגינה, או צבע אהוב שאפיין באופן אישי את הנפטר.

מבחינת מחיר, הדוגמאות מראות מה כל מצבה מכילה בתוכה ומכאן גם המחיר, נכון לעשות קודם לכן הערכת תקציבית. דרך שימוש הדוגמאות ניתן גם לדעת לאיזה גובה של הוצאה כספית להיערך.

שיקולים חשובים לפני בניית מצבות

דוגמאות של מצבות תורמות גם להשוות בין הדרישות של בתי העלמין. בפועל, אחד השיקולים החשובים לפני שמעצבים מצבה היא איזה מגבלות יש בבתי העלמין: כמו למשל בנוגע לגודל של המצבה או לצורה שלה.

היכרות מראש עם המגבלות של בתי עלמין יכולה להשוות בין סוגי מצבות. בשלב הזה, מומלץ גם להתייעץ עם בעלי מקצוע מנוסים על מנת להגיע למצב שבו מעצבים מצבה שתתקבל על ידי בית העלמין. לאחר מכן, כל שנותר הוא לתאם טכנית את מועד הכנת המצבה ואת בנייתה לקראת גילוי המצבה ביום ה-30.

לפניכם דוגמא לבניית מצבות באונליין

עדן עד מאפשרת לך לעצב בכמה לחיצות כפתור פשוטות את כל סוגי המצבות. בזכות מערכת נגישה, אינטואיטיבית וזמינה, יהיה לך הרבה יותר קל לעצב את המצבה לפי צרכי הנפטר והמשפחה. במקביל, אנו עומדים לרשותך עם מענה טלפוני מקיף ויכולים לסייע בפתרון של בעיות טכניות או במענה על שאלות נפוצות.

ריכוז שירותי הקבורה, סידורי הלוויה ועיצוב המצבות דרכנו נועד על מנת להקל עליך ברגעים הקשים. אנו כאן על מנת שלכם יהיה יותר קל.

הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד