שערים בבית עלמין ירקון

בבית העלמין ירקון קיימים 3 שערי כניסה:

"שער החסד"

 "שער הרחמים"

 ו"שער הגאולה"

ושישה צירים רדיאליים – שלושה מהם ישרים ושלושת האחרים מפותלים – מובילים מהכביש ההיקפי של האליפסה אל הכיכר שבמרכזה. כל חלקות הקבורה בשטח זה נוצלו, וכיום מתבצעת הקבורה בחלקות שמחוץ או בסמוך לכביש המרכזי. לצירים בבית העלמין הוענקו שמות בדומה בבית הקברות חלקת אומנים ובה קבריהם של אומנים ידועים.

יצירת קשר

כתובת: בית עלמין ירקון, פתח תקווה

טלפון: 03-7972200

שעות פעילות למענה הטלפוני: 06:00-19:00

אודות בית עלמין ירקון

בית העלמין ירקון הוקם ב1991 והוא מהגדולים בארץ. נמצא בין הערים פתח תקווה והוד השרון, בכביש 5 ויציאה אליו היא ממחלף תקווה.

בית עלמין הירקון משתרע על פני שטח חקלאי רחב והוא הוקם לאחר שנוצר צורך גדול כאשר המקום בבית העלמין בבת ים החל לאזול. וטמונים בו כ-60,000 איש.

במקום יש שטח רחב לחניה, וכביש הפתוח לתנועת כלי רכב ואוטובוסים, הבנוי בצורה אליפטית. כמו כן קיימת רחבת הספדים ובית טהרה. 

קיימת תוכנית שכרגע נמצאת בהקמה להרחבה גדולה לבית העלמין, על פי התוכנית חברת קדישא תל אביב תקים במקום כ-10 מגדלי קבורה, כל אחד מהם יכילו כ-10,000 קברים שיתפרסו על 4 קומות שיחוברו באמצעות מעלית. ביחד יכילו הגדלים כ-100 אלף קברים. עוד לפני הפרסום החלו עבודות ההקמה של חלק מהבניינים, הקמתם של הבניינים האחרים התחילו מספר חודשים לאחר הפרסום.

שיטות קבורה

הקברים בבית העלמין הם בשיטת קבורת שדה וקבורה זוגית קיימת גם כוונה להקים במקום 14 מבני קבורה  על היקף האליפסה, במרחקים שווים, שוכנים שלוש רחבות התכנסות ואולמות הספדים.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד