מידע חיוני על בתי עלמין

בכל אחד מאזורי הארץ קיימים עשרות בתי עלמין. הבחירה במקום הקבורה המתאים ליקיריך מושפעת מגורמים רבים ולא תמיד פשוט לבצע את הבחירה הנכונה ביותר. כדי להבטיח לאנשים החשובים לך ביותר מנוחה מכובדת באזור נגיש, מומלץ לדאוג לסידורים אלו מבעוד מועד, שכן הדבר עשוי להקל משמעותית על התהליך לאחר הפטירה, כאשר יהיה לנו קשה בהרבה לדאוג לכל הנדרש.

 

לרשימת בתי העלמין בכל הארץ הכנסו מכאן.

 

האם מקום הקבורה בבית עלמין עולה כסף?

על פניו, הקצאת קבר בבית העלמין מופקדת בידי חברה קדישא ומבוצעת כחסד של אמת ללא כל עלות. עם זאת, סביר להניח שהשליטה שלנו במיקום הקבר תהיה מוגבלת ביותר. חברה קדישא תקצה את מקום הקבורה על פי מקום פנוי וסדרי הקבורה הנהוגים באזור ולא תוכל להתחייב לחלקה מסוימת.

כמו כן, הקבר יוקצה אך ורק בתחום הרשות המקומית שבה היה רשום הנפטר או בו ממוקם המוסד הרפואי בו אושפז במהלך שבע השנים האחרונות.

בכל מקרה בו נרצה לבחור מקום קבורה ברשות מקומית אחרת או באזור ספציפי, נצטרך לשלם על כך.

 

כיצד נבחר מקום קבורה מתאים בבתי עלמין?

ישנה משמעות רבה למקום הקבורה וחשוב שנקדיש לכך מחשבה. במקרים רבים, הנפטר מביע את רצונו בעודו בחיים ולעתים אפילו מציין זאת מפורשות בצוואתו. עלינו לעשות כל שביכולתנו על מנת לכבד את רצונו – ובהתאם לכך נבחר במקום המשמעותי עבורו ועבור המשפחה.

עם זאת, חשוב שניקח בחשבון גם שיקולים פרקטיים. כדי להקל על המשפחה המורחבת להגיע אל הקבר באזכרות, חשוב שנבחר במקום נגיש.

יהיה המקום בו נבחר אשר יהיה, חשוב שנדאג מראש להוצאת רישיון קבורה באמצעות חברה קדישא ולהזמנת המצבה בהקדם האפשרי, על מנת שתהיה מוכנה למעמד גילוי המצבה.

להזמנת מצבה בקלות ובמהירות, עדן עד עומדת לרשותך ותספק עבורך את המצבה שבחרת במועד הנכון עבורך.

אנחנו כאן בשבילכם
 אנחנו כאן בשבילכם

הצוות של עד עדן נמצא כאן בשבילכם במיומנות ובסבלונות וילווה אותכם בכל הקשיים והסידורים בשעה קשה זו. אנחנו מיומנים וזמינים עבורכם

מצבות והנצחה
מצבות והנצחה
השכרת ציוד לשבעה
השכרת ציוד לשבעה
פרחים להלוויה
פרחים להלוויה
קייטרינג
קייטרינג
מודעות אבל
מודעות אבל
ליווי וסיוע
ליווי וסיוע
הנכם מוזמנים לבחור מהאתר את כל מה שיכול להקל עליכם בשעה קשה זו. בנוסף הנכם מוזמנים לשלוח לנו מייל ונשמח לעמוד לרשותכם. צוות עדן עד